![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL GYU-855-F Fehér Arany Eljegyzési GyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Niki
Köszönjük szépen a csodaszép eljegyzési gyűrűt!
László
Hirtelen ötlettől vezérelve, karácsony előtt úgy döntöttem, megkérem kedvesem kezét. Gyorsan szerettem volna csodaszép gyűrűt hogy minden tökéletes legyen. Másnap reggelre időpontot is kaptam, hogy kiválasszuk az ékszert. Még a pontos mérettel sem voltam tisztában, de elképzelhetetlenül segítőkészek és barátságosak voltak. Mindenről tájékoztattak amit a gyűrűkről tudni kell, ezenfelül a még ünnepek előtt le is gyártották, pedig nagyon szoros volt az idő. Az ékszer meseszép. Nem hiszem hogy valaha is találkoztam ehhez fogható gyűrűvel. Mindent nagyon köszönök!!!
Ferenc
A lánykérésre egy angliai kastély kertjében került sor. Egyszer csak a vízeséshez érve szembe fordultam vele, és elmondtam neki, hogy mennyire szeretem, és hogy vele szeretném leélni az életemet, majd megkértem, legyen a feleségem. Ő azonnal igent mondott. A gyűrűt meglátva - a képeken is látható-, boldogsága csak még jobban fokozódott, amikor azt a kezére felhúztam. Köszönöm még egyszer Önöknek ezt a varázslatos gyűrűt, mely feltette a koronát erre a leánykérésre!
Judit
Csodaszép gyűrűt kaptam, nagy öröm volt... ☺ Köszönjük szépen! El nem köszönök véglegesen, hiszen karikagyűrűnk még nincs. ☺ Addig is minden jót kívánok!
![]()
Lászlóné
Szeretnénk megköszönni a 3,5 mm-s pink gyémántköves eljegyzési gyűrűt, varázslatos lett! Valamint nagyon szimpatikusnak találtuk az Ön és Csapata segítőkészségét, vevőközpontúságukat, profizmusukat! ☺ Az unokámnak, és nekem is nagyon tetszik, maradéktalanul meg vagyunk elégedve a munkájukkal! A jövőben is fogunk Önöktől rendelni drágaköves ékszereket! ♥
Zsuzsi és Zsolti
Nagyon szépen köszönöm a magam és párom nevében ezt a gyönyörű eljegyzési gyűrűt! ☺ Csodaszép munka és kidolgozás! A karikagyűrűnk is biztos, hogy a FEIL-től lesz! ☺
Diána
A Vőlegényem - mert most már az - egy repülőn kérte meg a kezemet, a Tihanyi Apátság felett! A gyűrű csodaszép, és valóban egy IGEN gyűrű!!! Köszönöm Nektek is ezt a CSODÁT!!!
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|