![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-118 Fehér Arany KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Andrea
Köszönjük ismét a szép gyűrűket! Imádjuk őket!
Zsuzsi és Zsolti
Nagyon szépen köszönjük a csodaszép karikagyűrűket! Már most imádjuk és alig várjuk, hogy egymás ujjára húzzuk!
Glória és Valentin
Kedves Feil Csapat! Nagyon szépen köszönjük az eljegyzési és karikagyűrűnket, nagyon szeretjük őket. Köszönjük a bemutatóteremben dolgozó hölgyek segítőkészségét és türelmét, valamint szakmai hozzáértését. Külön örült neki a Férjem, hogy diszkréten tudták kezelni és egy órát szántak rá, hogy kiválasszák az eljegyzési gyűrűmet. Hamarosan újra találkozunk. ☺
Tünde és Balázs
Köszönjük, még egyszer, hogy ilyen szép gyűrűt készítettek számunkra. Felemelő, hogy örök élet a garancia, illetve az évi ellenőrzés során, minden évben egy hibátlan ékszert kapunk vissza. Mindenkinek ajánlani fogjuk Önöket!
![]()
Kata és András
Kedves FEIL Csapat! Megérkeztek az esküvői képeink, mellékelek párat a csodaszép gyűrűkről, amelyeket Önök készítettek nekünk. Nagyon szeretjük hordani őket és mindig emlékeztetnek bennünket erre a különleges kötelékre és az ígéretre amit egymásnak tettünk. Köszönünk ezúton is mindent: a figyelmet, a törődést és a precíz munkát! Minden jót kívánunk Önöknek!
![]() ![]() ![]()
Niki és Gábor
A mai napig imádjuk és nagyon hálásak vagyunk Nektek, hogy ilyen csodaszép gyűrűt készítettetek nekünk! Igazi profi csapat vagytok! Tiszta szívből tudjuk ajánlani másoknak is a munkátokat! Minden szépet és jót kívánunk a FEIL csapatának!
![]()
Beáta és István
Szeretnénk nektek megköszönni azt a profizmust, szakértelmet és kedvességet, amellyel fogadtatok minket a budapesti szalonotokban. Köszönjük, hogy elkészítettétek az általunk egyedileg megálmodott karikagyűrűinket. Mindketten imádjuk!
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|