![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-1219 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Réka és István
Kedves FEIL Csapat! Szeretnénk megköszönni a csodás gyűrűket, amik számunkra készültek.
![]()
Antónia és András
Kedves Feil! A napokban nyári esküvőnk képeit nézegetve jutott eszembe, hogy ezt a képet elküldjem Önöknek. Az egyik nagy kedvencem lett, ahogy a gyűrű is amit nekünk készítettek! Külön köszönet a hölgynek aki velünk foglalkozott a budapesti bemutatóteremben, tökéletes munkát végzett! Mindent nagyon köszönünk!
Adél és Zoltán
Kedves FEIL csapat, örömmel adjuk hírül, hogy a januárban nálatok elkészíttetett karikagyűrűk végre felhúzásra kerültek júliusi esküvőnk alkalmával. ☺ Az ékszerek csodásak, csillognak, minden nap öröm rájuk nézni. Nagyon boldogok vagyunk, köszönjük szépen!
![]()
Tünde és Balázs
Köszönjük, még egyszer, hogy ilyen szép gyűrűt készítettek számunkra. Felemelő, hogy örök élet a garancia, illetve az évi ellenőrzés során, minden évben egy hibátlan ékszert kapunk vissza. Mindenkinek ajánlani fogjuk Önöket!
![]()
Zsuzsi és Zsolti
Nagyon szépen köszönjük a csodaszép karikagyűrűket! Már most imádjuk és alig várjuk, hogy egymás ujjára húzzuk!
Annamari & Miklós Máté
Kedves FEIL csapat! Köszönjük azt a hozzáállást, kedvességet, amellyel minket fogadtatok a szalonotokban. A csodás karikagyűrűket szeretettel viseljük, imádjuk! ☺ ♥ További sok-sok brillt és boldog, elégedett vásárlókat kívánunk! Szeretettel: Dancs Annamari és Kerényi Miklós Máté
Évi és Tomi
Köszönjük szépen a gyűrűket, imádjuk!
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|