![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-159 Fehér Arany KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Melinda és Dávid
Nem szeretnék sablonos dicsérő szavakat írni, hiszen az nem adná vissza hűen, milyen nagyszerű, szakmai munka folyik a FEIL csapatnál. Köszönöm Nektek, hogy minden kérésünkre csupán annyi volt a válasz: "természetesen, megoldjuk". Gyönyörű, minőségi és (ami Nekem még ennél is fontosabb) teljesen egyedi gyűrűket készítettetek Nekünk. A csapat végtelenül kedves és segítőkész volt mindkét helyen, s nem lepődött meg senki, amikor elmondtuk, hogy bizony mi végignéztük nemcsak a budapesti üzlet minden polcát, de a szegedi gyártóközpont zugait is! ☺ A legjobbat kerestük és megkaptuk Tőletek! Igazán hálásak és elégedettek vagyunk, mindenképpen ajánlani fogunk Titeket minden ismerősnek! ☺
![]()
Brigitta és Viktor
Az eljegyzés után el is kezdtük rögtön az eksüvőszervezést, ami kicsit nehézkesnek bizonyult, mivel külföldön élünk. Emiatt különösen hálásak vagyunk a FEIL-nek, hogy megkönnyítették a dolgunkat. A honlapjukon már előre kiválaszthattuk azokat a gyűrűket, melyek tetszettek, össze is tudtuk hasonlítani az egyes darabokat, sőt egyedi tervezésre is lett volna lehetőség. A bemutatóteremben pedig próbálni is lehetett mivel nagyon sokféle gyűrű elérhető volt ?fizikailag? is. A gyűrű átvételekor is nagyon rugalmasak voltak, a reptérről odaérkezve rögtön fogadtak minket, és minden a megbeszélteknek megfelelően történt. A szertartás és az esküvő végül sodálatos volt, mindketten nagyon elégedettek voltunk, a gyűrűket büszkén viseljük azóta is. ☺
Beatrix
Kedves FEIL csapata! Köszönjük a meseszép eljegyzési és karika gyűrűnket, imádjuk! ♥
Ivett és Szilárd
Kedves FEIL! Köszönjük szépen a csodálatos gyűrűket! Egyszerűen nem tudunk betelni velük. Le a kalappal előttetek! Nagyszerű munkát végeztek! Maximálisan elégedettek vagyunk! ☺ ♥
Niki és Gábor
A mai napig imádjuk és nagyon hálásak vagyunk Nektek, hogy ilyen csodaszép gyűrűt készítettetek nekünk! Igazi profi csapat vagytok! Tiszta szívből tudjuk ajánlani másoknak is a munkátokat! Minden szépet és jót kívánunk a FEIL csapatának!
![]()
Mária
Kedves FEIL Csapat! Nem tudtuk, mit akarunk. Egyetlen elképzelés volt, hogy egyszerű legyen és különleges. A Google ezúttal is a barátunk volt és számtalan csodát dobott, ezek 90%-a FEIL ékszer. Innentől nem volt kérdés, hogy hol keressük a GYŰRŰT. Kedvességetek, hozzáértésetek, a hatalmas választék, amelyen felül még a képzelet is szárnyalhat, nagyon könnyűvé tette a keresést. És kialakult. Mi megálmodtuk, Ti megalkottátok! Köszönjük! Nem tudunk vele betelni. Közelebb hoztátok a nagy napot és izgalmasabbá a várakozást. Kerékpárral érkeztem, a vőlegényem edzés után, sportosan, izzadtan a kész gyűrűért, mégis királynőként/királyként bántatok velünk. Örökké hálás leszek. Fantasztikusak vagytok!
![]()
Dominika és Dániel
Nagyon szépen köszönjük a gyűrűinket. Imádjuk őket!! Az eljegyzési gyűrűm is tőletek van (amit szintén imádok), így nem volt kérdés, hogy a karikagyűrűink honnan lesznek. Köszönjük, hogy egyedi ötleteinket is megvalósítottátok. Kívánunk még sok ezer ilyen boldog vendéget, mint mi!!!
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|