![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-166 Fehér Arany KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Andrea és Lajos
Kedves Feil Csapat! Köszönjük a segítségeteket, amelyet a karikagyűrűink kiválasztásához és tervezéséhez kaptunk Tőletek. Nagyon szeretjük őket és a mai napig is nagyon jó érzéssel tölt minket, ha viselés közben rápillantunk. ☺
![]() ![]()
Lívia és Péter
Az eljegyzési és a karikagyűrűnk is a FEIL Diamond Kft-től származik. Teljes szívemből ajánlom a céget, ugyanis a kivitelezésük szemet gyönyörködtető, az áraik reálisak, az eladók kedvesek és felkészültek. Az árukészlet nagy, tehát van miből válogatni. A megbeszélt időpontokat maradéktalanul betartották, az információáramlás akadálymentesen működött. Végül, de nem utolsó sorban a bizalmunkat kedves kis ajándékokkal hálálták meg. Nagy köszönettel és hálával tartozunk a FEIL Csapatának, mivel gyűrűik is nagy segítségünkre voltak abban, hogy a mi nagy napunk ilyen felejthetetlenre sikerült. Köszönjük ☺
Dominika és Dániel
Nagyon szépen köszönjük a gyűrűinket. Imádjuk őket!! Az eljegyzési gyűrűm is tőletek van (amit szintén imádok), így nem volt kérdés, hogy a karikagyűrűink honnan lesznek. Köszönjük, hogy egyedi ötleteinket is megvalósítottátok. Kívánunk még sok ezer ilyen boldog vendéget, mint mi!!!
Melinda és Dávid
Nem szeretnék sablonos dicsérő szavakat írni, hiszen az nem adná vissza hűen, milyen nagyszerű, szakmai munka folyik a FEIL csapatnál. Köszönöm Nektek, hogy minden kérésünkre csupán annyi volt a válasz: "természetesen, megoldjuk". Gyönyörű, minőségi és (ami Nekem még ennél is fontosabb) teljesen egyedi gyűrűket készítettetek Nekünk. A csapat végtelenül kedves és segítőkész volt mindkét helyen, s nem lepődött meg senki, amikor elmondtuk, hogy bizony mi végignéztük nemcsak a budapesti üzlet minden polcát, de a szegedi gyártóközpont zugait is! ☺ A legjobbat kerestük és megkaptuk Tőletek! Igazán hálásak és elégedettek vagyunk, mindenképpen ajánlani fogunk Titeket minden ismerősnek! ☺
![]()
Adél és Zoltán
Kedves FEIL csapat, örömmel adjuk hírül, hogy a januárban nálatok elkészíttetett karikagyűrűk végre felhúzásra kerültek júliusi esküvőnk alkalmával. ☺ Az ékszerek csodásak, csillognak, minden nap öröm rájuk nézni. Nagyon boldogok vagyunk, köszönjük szépen!
![]()
Eszti és Ricsi
Kedves FEILCsapat! Szeretnénk megköszönni álmaink gyűrűjét, amelyet a honlapjukon található gyűrűk alapján terveztettünk meg. Az előre megbeszélt időpontban barátságos kiszolgálásban volt részünk, Attila készségesen válaszolt a kérdéseinkre és jó tanácsokkal látott el minket. A megbeszéltek szerint, az elképzelésinkkel tökéletesen megegyező, álomszép gyűrűpárt gyönyörű díszdobozban, a vállalt határidőn belül szállította számunkra a futár. A honlapjuk és ismerősök ajánlása alapján választottuk a FEIL-t, és a vártnál is jobb terméket és szolgáltatást kaptunk. Jó szívvel ajánljuk mindenkinek a FEIL gyűrűket!
![]() ![]()
Mariann
FEIL gyűrűt választottunk életünk legszebb napjához. Gyönyörűek és imádjuk! Köszönjük! Szeretném megosztani Önökkel a 2. esküvőnket, ahol a nyári ceremónia után Dominikán is örök hűséget fogadtunk egymásnak a fél éves házassági évfordulónkon. A FEIL gyűrűink gyönyörűen csillogtak a "téli" napsütésben. Köszönjük még egyszer!
![]() ![]() ![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|