![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-21 Női Arany Karikagyűrű
Ügyféleleink rólunk mondták
Fanni és Márk
Kedves FEIL! Márkkal a Nálatok csináltatott gyönyörű karikagyűrűinkkel házasodtunk össze. Köszönjük a segítőkészségeteket és, hogy minden kérésünket teljesítettétek. Természetesen az eljegyzési gyűrű is Tőletek van. Köszönünk Mindent!
Reni és Pisti
Amikor tavaly áprilisban megkaptam páromtól az első FEIL gyűrűmet, már akkor tudtam, hogy a karikagyűrűink is Önöktől lesznek. Boldogan mesélte a gyűrűvásárlást, hogy milyen kedves és segítőkész volt vele mindenki. Nem volt ez másként, akkor sem mikor a karikagyűrű kiválasztására kerül a sor. Boldog vagyok, hogy Önöket választotta a férjem! Bátran ajánljuk azóta is mindenkinek a FEIL gyűrűket.
![]()
Melinda és Dávid
Nem szeretnék sablonos dicsérő szavakat írni, hiszen az nem adná vissza hűen, milyen nagyszerű, szakmai munka folyik a FEIL csapatnál. Köszönöm Nektek, hogy minden kérésünkre csupán annyi volt a válasz: "természetesen, megoldjuk". Gyönyörű, minőségi és (ami Nekem még ennél is fontosabb) teljesen egyedi gyűrűket készítettetek Nekünk. A csapat végtelenül kedves és segítőkész volt mindkét helyen, s nem lepődött meg senki, amikor elmondtuk, hogy bizony mi végignéztük nemcsak a budapesti üzlet minden polcát, de a szegedi gyártóközpont zugait is! ☺ A legjobbat kerestük és megkaptuk Tőletek! Igazán hálásak és elégedettek vagyunk, mindenképpen ajánlani fogunk Titeket minden ismerősnek! ☺
![]()
Judit
Köszönjük szépen, csodálatosak!☺
Andrea és Lajos
Kedves Feil Csapat! Köszönjük a segítségeteket, amelyet a karikagyűrűink kiválasztásához és tervezéséhez kaptunk Tőletek. Nagyon szeretjük őket és a mai napig is nagyon jó érzéssel tölt minket, ha viselés közben rápillantunk. ☺
![]() ![]()
Viktória
Szeretnénk megköszönni a budapesti csapatnak a sok segítséget és türelmet a tökéletes gyűrű megtalálásához, hogy az általunk kitalált egyedi gyűrűt elkészítették részünkre! ☺ Imádjuk viselni őket! Köszönjük szépen a csodaszép gyűrűket!
![]()
Dóri és Viktor
Köszönjük szépen! ☺
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|