Feil - Karikagyűrűgyártó.hu 🛒 Kosár
(0 db)
 
Keresés
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra!
 

FEIL KGY-39 Női Arany Karikagyűrű

 
Női arany karikagyűrű KGY-39
  Mintaszám: KGY-39
  Megnevezés:
Női arany karikagyűrű
  Besorolás:
Exkluzív
  Szélesség: 6 mm  
  Vastagság: 1.8 mm  
  Kövek száma: 52 db   [Részletek]
  Gyémánt színe: Top Wesselton (G) Gyémánt színe
  Gyémánt csiszolása: Briliáns Gyémánt csiszolása
  Gyémánt tisztasága: VS1 Gyémánt tisztasága
 

Karikagyűrű akció

Ügyféleleink rólunk mondták
Niki és Szilárd
Köszönjük szépen a gyönyörű karikagyűrűinket, melyeket már boldog házaspárként viselünk. Munkátokhoz minden jót kívánunk!
Niki és Szilárd karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Niki és Csabi
Nagyon szépen köszönjük, hogy hozzájárultatok a mi Nagy napunkhoz. A gyűrűk pont olyanok lettek, mint ahogy megálmodtuk őket!
Niki és Csabi karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Évi és Tomi
Köszönjük szépen a gyűrűket, imádjuk!
Évi és Tomi karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Dóri és Viktor
Köszönjük szépen! ☺
Dóri és Viktor karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Bernadett és Ákos
Nagyon szépen köszönjük a szakmai hozzáértésüket és segítségüket a tökéletes jegygyűrűk kiválasztásában. Minden pontosan az elképzeléseinknek megfelelően zajlott Önöknél, nagyon kedvesek voltak Velünk minden alkalommal, és gyönyörűek a gyűrűk, amiket azóta nagyon szívesen viselünk szerelmünk és összetartozásunk jelképeként. További nagyon sok sikert kívánunk Önöknek!
Bernadett és Ákos karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseBernadett és Ákos karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Beáta és István
Szeretnénk nektek megköszönni azt a profizmust, szakértelmet és kedvességet, amellyel fogadtatok minket a budapesti szalonotokban. Köszönjük, hogy elkészítettétek az általunk egyedileg megálmodott karikagyűrűinket. Mindketten imádjuk!
Beáta és István karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Andi
Az egyik barátnőm hívta fel figyelmem az Adventi nyereményjátékukra, ahol az eljegyzési sztorikkal lehetett pályázni. Le is írtam, nálunk hogy történt. Én voltam az egyik szerencsés, aki nyert egy aranymedált. Szinte el se hittem. Karácsony előtt mentünk a nyereményért vőlegényemmel, akivel akkor körbenéztünk a karikagyűrűk között is, és még ott meg is rendeltük. Januárban mentünk értük, ráadásul a megbeszélt időpontnál kicsit később tudtunk menni - ekkor is fogadtak minket -, sőt, még alakítani is kellett rajta, mert nagy volt. Maximálisan figyelmes kiszolgálás jellemzi őket, ha alakítani kell, alakítanak. Nem ismertem őket előtte, de ezek után nagyon tudom ajánlani őket!
Andi karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése

- További ügyfél vélemények -

     

Kedves Látogató!

Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek.
A cookie-k személyek azonosítására nem alkalmasak. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
Adatkezelési tájékoztatónkat ide kattintva elérheti.


AKCIÓ