![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL KGY-85 Női Arany Karikagyűrű
Ügyféleleink rólunk mondták
Mária
Kedves FEIL Csapat! Nem tudtuk, mit akarunk. Egyetlen elképzelés volt, hogy egyszerű legyen és különleges. A Google ezúttal is a barátunk volt és számtalan csodát dobott, ezek 90%-a FEIL ékszer. Innentől nem volt kérdés, hogy hol keressük a GYŰRŰT. Kedvességetek, hozzáértésetek, a hatalmas választék, amelyen felül még a képzelet is szárnyalhat, nagyon könnyűvé tette a keresést. És kialakult. Mi megálmodtuk, Ti megalkottátok! Köszönjük! Nem tudunk vele betelni. Közelebb hoztátok a nagy napot és izgalmasabbá a várakozást. Kerékpárral érkeztem, a vőlegényem edzés után, sportosan, izzadtan a kész gyűrűért, mégis királynőként/királyként bántatok velünk. Örökké hálás leszek. Fantasztikusak vagytok!
![]()
Eszti és Ricsi
Kedves FEILCsapat! Szeretnénk megköszönni álmaink gyűrűjét, amelyet a honlapjukon található gyűrűk alapján terveztettünk meg. Az előre megbeszélt időpontban barátságos kiszolgálásban volt részünk, Attila készségesen válaszolt a kérdéseinkre és jó tanácsokkal látott el minket. A megbeszéltek szerint, az elképzelésinkkel tökéletesen megegyező, álomszép gyűrűpárt gyönyörű díszdobozban, a vállalt határidőn belül szállította számunkra a futár. A honlapjuk és ismerősök ajánlása alapján választottuk a FEIL-t, és a vártnál is jobb terméket és szolgáltatást kaptunk. Jó szívvel ajánljuk mindenkinek a FEIL gyűrűket!
![]() ![]()
Zita és István
Kedves FEIL! Köszönjük a gyönyörű gyűrűket még egyeszer! Azóta is büszkén viseljük őket
Andrea
Köszönjük ismét a szép gyűrűket! Imádjuk őket!
Gréta
Decemberben lesz két éve, hogy viseljük őket, és még mindig csodaszépek! Nagyon jó választás volt, köszönjük utólag is ☺
Andrea és Lajos
Kedves Feil Csapat! Köszönjük a segítségeteket, amelyet a karikagyűrűink kiválasztásához és tervezéséhez kaptunk Tőletek. Nagyon szeretjük őket és a mai napig is nagyon jó érzéssel tölt minket, ha viselés közben rápillantunk. ☺
![]() ![]()
Krisztina és Róbert
Nagyon szépen köszönjük, csodálatosak lettek az elkészült gyűrűk, imádjuk őket! Valamint köszönjük a kedves kiszolgálást is. Örülök, hogy Önöket választottuk!
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|