Feil - Karikagyűrűgyártó.hu 🛒 Kosár
(0 db)
 
Keresés
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra!
 

FEIL W-Ezust-102 Ezüst Karikagyűrű

 
Ezüst karikagyűrű W-Ezust-102
Hozzáadom a kedvencekhez.
  Mintaszám: W-Ezust-102
  Megnevezés:
Ezüst karikagyűrű
[Normál]
  Besorolás:
Standard
  Szélesség: 5 mm 
  Vastagság: 1.8 mm 
  Kövek száma: 0 db   [Részletek]
  Karát összesen: Karát összesen
  Gyémánt színe: Gyémánt színe
  Gyémánt csiszolása: Gyémánt csiszolása
  Gyémánt tisztasága: Gyémánt tisztasága
Átlagos súly:   10.98 g [52-es Női és 62-es FFi méret esetén] 
Ára swarovskival foglalva:   115 290 Ft/pár - 11 529 Ft   103 761 Ft/pár  
Női kő igény?   Női méret:  Női karikagyűrű jegygyűrű méret
FFi kő igény?   Férfi méret: Férfi karikagyűrű, jegygyűrű méret
Kő fajtája: Karikagyűrű Jegygyűrű kő, kövezés fajtája (Swarovski Gyémánt) Formája (brill princess stb) [Kőfoglalás] Drágakő kőfoglalás   swarovski
Karikagyűrű akció

Hasznos információkSzállításInformáció kérés emailbenTelefonGyűrű adatlapjának elküldéseA gyűrű adatlapjának nyomtatásaArany karikagyűrűkIdőpont foglalásArany karikagyűrűkKosárba teszem a gyűrűt.

 
Ügyféleleink rólunk mondták
Kata és András
Kedves FEIL Csapat! Megérkeztek az esküvői képeink, mellékelek párat a csodaszép gyűrűkről, amelyeket Önök készítettek nekünk. Nagyon szeretjük hordani őket és mindig emlékeztetnek bennünket erre a különleges kötelékre és az ígéretre amit egymásnak tettünk. Köszönünk ezúton is mindent: a figyelmet, a törődést és a precíz munkát! Minden jót kívánunk Önöknek!
Kata és András karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseKata és András karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseKata és András karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseKata és András karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Niki és Gábor
A mai napig imádjuk és nagyon hálásak vagyunk Nektek, hogy ilyen csodaszép gyűrűt készítettetek nekünk! Igazi profi csapat vagytok! Tiszta szívből tudjuk ajánlani másoknak is a munkátokat! Minden szépet és jót kívánunk a FEIL csapatának!
Niki és Gábor karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseNiki és Gábor karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Edit
Kedves FEIL! Tegnap este a férjem (akivel egy kicsivel több mint 1 hónapja vagyunk házasok) hazahozta az Önök által megjavított karikagyűrűmet, mivel az esküvőnk után másfél héttel biciklivel balesetet szenvedtem és a gyűrűm megsérült. Nagyon sírtam, szörnyű érzés volt, hogy ilyen rövid idő alatt tönkretettem. Elakadt a szavam, amikor az este újra a kezemben tarthattam. Most, hogy újra megkaptam a sérülést kijavítva, még fehérebben, gyönyörűbben, teljesen el vagyok varázsolva! Ez is azt mutatja számomra, hogy ennek így kellett történnie és minden rosszban van valami jó! Szívből köszönöm még egyszer ezt a csodálatos gyűrűt! Fantasztikus a FEIL Csapata!! Köszönöm a precíz, és kiemelkedő szakértelmeteket, mellyel a legszebb gyűrű a világon az enyém lett! Mindenkinek ajánlani fogom a FEIL-t, mert ezek a gyűrűk tényleg a "szerelemre vannak tervezve"! Köszönöm szépen!
Edit karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Bernadett és Kornél
Köszönjük szépen az Önök által készített gyönyörű karikagyűrűket! Külön köszönjük a kedves és segítőkész fogadtatást, meleg szívvel ajánljuk majd az Önök cégét! További jó munkát és bővülő vevőkört kívánunk!
Bernadett és Kornél karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Bernadett és Ákos
Nagyon szépen köszönjük a szakmai hozzáértésüket és segítségüket a tökéletes jegygyűrűk kiválasztásában. Minden pontosan az elképzeléseinknek megfelelően zajlott Önöknél, nagyon kedvesek voltak Velünk minden alkalommal, és gyönyörűek a gyűrűk, amiket azóta nagyon szívesen viselünk szerelmünk és összetartozásunk jelképeként. További nagyon sok sikert kívánunk Önöknek!
Bernadett és Ákos karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseBernadett és Ákos karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Zsuzsi
Csodaszép tengerparti esküvőnkhöz igazán méltó volt a karikagyűrűnk, ami különleges, ízléses és a legmagasabb minőségi igényeknek megfelelő. Köszönjük a türelmes, kedves segítséget és a profi tanácsadást a gyűrű kiválasztásánál.
Zsuzsi karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Kriszta
Nagyon szépen köszönjük Önöknek a gyűrűket, boldogan viseljük őket. További minden jót kívánok a csapatnak! ☺
Kriszta karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseKriszta karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése

- További ügyfél vélemények -

     

Kedves Látogató!

Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek.
A cookie-k személyek azonosítására nem alkalmasak. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
Adatkezelési tájékoztatónkat ide kattintva elérheti.


AKCIÓ