![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-116 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Évi és Tomi
Köszönjük szépen a gyűrűket, imádjuk!
Niki és Gábor
A mai napig imádjuk és nagyon hálásak vagyunk Nektek, hogy ilyen csodaszép gyűrűt készítettetek nekünk! Igazi profi csapat vagytok! Tiszta szívből tudjuk ajánlani másoknak is a munkátokat! Minden szépet és jót kívánunk a FEIL csapatának!
![]()
Adrienn
Maximálisan meg vagyunk elégedve MINDENNEL! A kiszolgálás első osztályú, mind rugalmasságban, mind hozzáállásban és szakértelemben. A választék hatalmas, teljesen egyedi gyűrűket is lehet kérni a különböző alapmodellek variálásával, a gyémánt kínálatról nem is beszélve. Mi a maga nemében formabontó karikagyűrűket kértünk, a klasszikus karikagyűrű stílus meghagyásával. Minden kérést teljesítettek. ☺ A 100% elégedettségi és élethosszig tartó garanciát tényleg komolyan gondolják. A párom itt vette az eljegyzési gyűrűmet is, így még kedvezményt is kaptunk! Ráadásul a gravírozás ingyen volt. A legjobb döntés volt akkor is és most is! Szívből ajánlom mindenkinek, aki egy kicsit is többre vágyik. ☺
Melinda és Dávid
Nem szeretnék sablonos dicsérő szavakat írni, hiszen az nem adná vissza hűen, milyen nagyszerű, szakmai munka folyik a FEIL csapatnál. Köszönöm Nektek, hogy minden kérésünkre csupán annyi volt a válasz: "természetesen, megoldjuk". Gyönyörű, minőségi és (ami Nekem még ennél is fontosabb) teljesen egyedi gyűrűket készítettetek Nekünk. A csapat végtelenül kedves és segítőkész volt mindkét helyen, s nem lepődött meg senki, amikor elmondtuk, hogy bizony mi végignéztük nemcsak a budapesti üzlet minden polcát, de a szegedi gyártóközpont zugait is! ☺ A legjobbat kerestük és megkaptuk Tőletek! Igazán hálásak és elégedettek vagyunk, mindenképpen ajánlani fogunk Titeket minden ismerősnek! ☺
![]()
Andi
Az egyik barátnőm hívta fel figyelmem az Adventi nyereményjátékukra, ahol az eljegyzési sztorikkal lehetett pályázni. Le is írtam, nálunk hogy történt. Én voltam az egyik szerencsés, aki nyert egy aranymedált. Szinte el se hittem. Karácsony előtt mentünk a nyereményért vőlegényemmel, akivel akkor körbenéztünk a karikagyűrűk között is, és még ott meg is rendeltük. Januárban mentünk értük, ráadásul a megbeszélt időpontnál kicsit később tudtunk menni - ekkor is fogadtak minket -, sőt, még alakítani is kellett rajta, mert nagy volt. Maximálisan figyelmes kiszolgálás jellemzi őket, ha alakítani kell, alakítanak. Nem ismertem őket előtte, de ezek után nagyon tudom ajánlani őket!
Zsuzsi
Csodaszép tengerparti esküvőnkhöz igazán méltó volt a karikagyűrűnk, ami különleges, ízléses és a legmagasabb minőségi igényeknek megfelelő. Köszönjük a türelmes, kedves segítséget és a profi tanácsadást a gyűrű kiválasztásánál.
Timi és Zsolti
Köszönjük életünk egyik legszebb pillanatát Nektek is ezekkel a csodálatos gyűrűkkel!
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|