![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-120 Ezüst KarikagyűrűÜgyfeleink a FEIL W-Ezust-120 Ezüst Karikagyűrűnkről mondtákA visszajelzéseket lektorálatlanul, az ügyfelektől kapott formában olvashatják.
Tóth Dzsenifer
Nagyon tetszik,hogy mind 2 széle másféle csiszolású amit egy vékony fényes szál fog össze. Lehetséges,hogyha lenne még több időm akkor még több gyűrű tetszene,viszont akkor már a bőség zavara is lenne. Viszont ha esetleg mi nyernénk meg,akkor addigra ki tudnánk választani közösen a kettőnket jelképező és egy életen át összekötő gyűrűket.
Viszont,ha találnánk olyan gyűrűt amiben van fa berakás akkor azt választanánk mert most mindenhol azt keressük.
Ügyféleleink rólunk mondták
Glória és Valentin
Kedves Feil Csapat! Nagyon szépen köszönjük az eljegyzési és karikagyűrűnket, nagyon szeretjük őket. Köszönjük a bemutatóteremben dolgozó hölgyek segítőkészségét és türelmét, valamint szakmai hozzáértését. Külön örült neki a Férjem, hogy diszkréten tudták kezelni és egy órát szántak rá, hogy kiválasszák az eljegyzési gyűrűmet. Hamarosan újra találkozunk. ☺
Ildikó és Dániel
Sziasztok! Ezúton szeretnénk megköszönni a profi munkát. Nagyon szeretjük a gyűrűnket! Minden nap örömmel tölt el minket, ha ránézünk. Nem kértünk egyszerű dolgot, nagyon izgultunk, hogy milyen lesz a végeredmény, de nem csalódtunk. Köszönünk szépen mindent!
Judit
Köszönjük szépen, csodálatosak!☺
Andrea és Lajos
Kedves Feil Csapat! Köszönjük a segítségeteket, amelyet a karikagyűrűink kiválasztásához és tervezéséhez kaptunk Tőletek. Nagyon szeretjük őket és a mai napig is nagyon jó érzéssel tölt minket, ha viselés közben rápillantunk. ☺
![]() ![]()
Viktória
Szeretnénk megköszönni a budapesti csapatnak a sok segítséget és türelmet a tökéletes gyűrű megtalálásához, hogy az általunk kitalált egyedi gyűrűt elkészítették részünkre! ☺ Imádjuk viselni őket! Köszönjük szépen a csodaszép gyűrűket!
![]()
Tünde és Balázs
Köszönjük, még egyszer, hogy ilyen szép gyűrűt készítettek számunkra. Felemelő, hogy örök élet a garancia, illetve az évi ellenőrzés során, minden évben egy hibátlan ékszert kapunk vissza. Mindenkinek ajánlani fogjuk Önöket!
![]()
Annamari & Miklós Máté
Kedves FEIL csapat! Köszönjük azt a hozzáállást, kedvességet, amellyel minket fogadtatok a szalonotokban. A csodás karikagyűrűket szeretettel viseljük, imádjuk! ☺ ♥ További sok-sok brillt és boldog, elégedett vásárlókat kívánunk! Szeretettel: Dancs Annamari és Kerényi Miklós Máté
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|