![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-15 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Kata és András
Kedves FEIL Csapat! Megérkeztek az esküvői képeink, mellékelek párat a csodaszép gyűrűkről, amelyeket Önök készítettek nekünk. Nagyon szeretjük hordani őket és mindig emlékeztetnek bennünket erre a különleges kötelékre és az ígéretre amit egymásnak tettünk. Köszönünk ezúton is mindent: a figyelmet, a törődést és a precíz munkát! Minden jót kívánunk Önöknek!
![]() ![]() ![]()
Gréta
Decemberben lesz két éve, hogy viseljük őket, és még mindig csodaszépek! Nagyon jó választás volt, köszönjük utólag is ☺
Timi és Zsolti
Köszönjük életünk egyik legszebb pillanatát Nektek is ezekkel a csodálatos gyűrűkkel!
Évi és Tomi
Köszönjük szépen a gyűrűket, imádjuk!
Judit
Köszönjük szépen, csodálatosak!☺
Mariann
FEIL gyűrűt választottunk életünk legszebb napjához. Gyönyörűek és imádjuk! Köszönjük! Szeretném megosztani Önökkel a 2. esküvőnket, ahol a nyári ceremónia után Dominikán is örök hűséget fogadtunk egymásnak a fél éves házassági évfordulónkon. A FEIL gyűrűink gyönyörűen csillogtak a "téli" napsütésben. Köszönjük még egyszer!
![]() ![]() ![]()
Eszti és Ricsi
Kedves FEILCsapat! Szeretnénk megköszönni álmaink gyűrűjét, amelyet a honlapjukon található gyűrűk alapján terveztettünk meg. Az előre megbeszélt időpontban barátságos kiszolgálásban volt részünk, Attila készségesen válaszolt a kérdéseinkre és jó tanácsokkal látott el minket. A megbeszéltek szerint, az elképzelésinkkel tökéletesen megegyező, álomszép gyűrűpárt gyönyörű díszdobozban, a vállalt határidőn belül szállította számunkra a futár. A honlapjuk és ismerősök ajánlása alapján választottuk a FEIL-t, és a vártnál is jobb terméket és szolgáltatást kaptunk. Jó szívvel ajánljuk mindenkinek a FEIL gyűrűket!
![]() ![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|