![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-164 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Eszter
Köszönjük a csodaszép gyűrűket, már el is foglalták helyüket! ☺ ♥
Mariann
FEIL gyűrűt választottunk életünk legszebb napjához. Gyönyörűek és imádjuk! Köszönjük! Szeretném megosztani Önökkel a 2. esküvőnket, ahol a nyári ceremónia után Dominikán is örök hűséget fogadtunk egymásnak a fél éves házassági évfordulónkon. A FEIL gyűrűink gyönyörűen csillogtak a "téli" napsütésben. Köszönjük még egyszer!
![]() ![]() ![]()
Melinda és Dávid
Nem szeretnék sablonos dicsérő szavakat írni, hiszen az nem adná vissza hűen, milyen nagyszerű, szakmai munka folyik a FEIL csapatnál. Köszönöm Nektek, hogy minden kérésünkre csupán annyi volt a válasz: "természetesen, megoldjuk". Gyönyörű, minőségi és (ami Nekem még ennél is fontosabb) teljesen egyedi gyűrűket készítettetek Nekünk. A csapat végtelenül kedves és segítőkész volt mindkét helyen, s nem lepődött meg senki, amikor elmondtuk, hogy bizony mi végignéztük nemcsak a budapesti üzlet minden polcát, de a szegedi gyártóközpont zugait is! ☺ A legjobbat kerestük és megkaptuk Tőletek! Igazán hálásak és elégedettek vagyunk, mindenképpen ajánlani fogunk Titeket minden ismerősnek! ☺
![]()
Niki és Csabi
Nagyon szépen köszönjük, hogy hozzájárultatok a mi Nagy napunkhoz. A gyűrűk pont olyanok lettek, mint ahogy megálmodtuk őket!
Mária
Kedves FEIL Csapat! Nem tudtuk, mit akarunk. Egyetlen elképzelés volt, hogy egyszerű legyen és különleges. A Google ezúttal is a barátunk volt és számtalan csodát dobott, ezek 90%-a FEIL ékszer. Innentől nem volt kérdés, hogy hol keressük a GYŰRŰT. Kedvességetek, hozzáértésetek, a hatalmas választék, amelyen felül még a képzelet is szárnyalhat, nagyon könnyűvé tette a keresést. És kialakult. Mi megálmodtuk, Ti megalkottátok! Köszönjük! Nem tudunk vele betelni. Közelebb hoztátok a nagy napot és izgalmasabbá a várakozást. Kerékpárral érkeztem, a vőlegényem edzés után, sportosan, izzadtan a kész gyűrűért, mégis királynőként/királyként bántatok velünk. Örökké hálás leszek. Fantasztikusak vagytok!
![]()
Ivett és Szilárd
Kedves FEIL! Köszönjük szépen a csodálatos gyűrűket! Egyszerűen nem tudunk betelni velük. Le a kalappal előttetek! Nagyszerű munkát végeztek! Maximálisan elégedettek vagyunk! ☺ ♥
Adél és Zoltán
Kedves FEIL csapat, örömmel adjuk hírül, hogy a januárban nálatok elkészíttetett karikagyűrűk végre felhúzásra kerültek júliusi esküvőnk alkalmával. ☺ Az ékszerek csodásak, csillognak, minden nap öröm rájuk nézni. Nagyon boldogok vagyunk, köszönjük szépen!
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|