Feil - Karikagyűrűgyártó.hu 🛒 Kosár
(0 db)
 
Keresés
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra!
 

FEIL W-Ezust-168 Ezüst Karikagyűrű

 
Ezüst karikagyűrű W-Ezust-168
Hozzáadom a kedvencekhez.
  Mintaszám: W-Ezust-168
  Megnevezés:
Ezüst karikagyűrű
[Normál]
  Besorolás:
Standard
  Szélesség: 6 mm 
  Vastagság: 1.8 mm 
  Kövek száma: 3 db   [Részletek]
  Karát összesen: 0.018 Karát összesen
  Gyémánt színe: Top Wesselton (G) Gyémánt színe
  Gyémánt csiszolása: Briliáns Gyémánt csiszolása
  Gyémánt tisztasága: VS1 Gyémánt tisztasága
Átlagos súly:   13.18 g [52-es Női és 62-es FFi méret esetén] 
Ára swarovskival foglalva:   147 090 Ft/pár - 14 709 Ft   132 381 Ft/pár  
Női kő igény?   Női méret:  Női karikagyűrű jegygyűrű méret
FFi kő igény?   Férfi méret: Férfi karikagyűrű, jegygyűrű méret
Kő fajtája: Karikagyűrű Jegygyűrű kő, kövezés fajtája (Swarovski Gyémánt) Formája (brill princess stb) [Kőfoglalás] Drágakő kőfoglalás   swarovski
Karikagyűrű akció

Hasznos információkSzállításInformáció kérés emailbenTelefonGyűrű adatlapjának elküldéseA gyűrű adatlapjának nyomtatásaArany karikagyűrűkIdőpont foglalásArany karikagyűrűkKosárba teszem a gyűrűt.

 
Ügyféleleink rólunk mondták
Ildikó és Dániel
Sziasztok! Ezúton szeretnénk megköszönni a profi munkát. Nagyon szeretjük a gyűrűnket! Minden nap örömmel tölt el minket, ha ránézünk. Nem kértünk egyszerű dolgot, nagyon izgultunk, hogy milyen lesz a végeredmény, de nem csalódtunk. Köszönünk szépen mindent!
Ildikó és Dániel karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Zsófia és Péter
Szeretnénk megköszönni a csodaszép karikagyűrűket, amivel tökéletessé tették a mi nagy napunkat. Meseszép és egyszerű, ugyanakkor igényesen kivitelezett.Tvábbi sok sikert kívánunk!
Zsófia és Péter karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Krisztina és Róbert
Nagyon szépen köszönjük, csodálatosak lettek az elkészült gyűrűk, imádjuk őket! Valamint köszönjük a kedves kiszolgálást is. Örülök, hogy Önöket választottuk!
Krisztina és Róbert karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseKrisztina és Róbert karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Judit és Dénes
Kedves FEIL munkatársak! Engedjétek meg, hogy küldjek párat nektek az esküvői képeink közül. 2016. szeptember 3-án kötöttük össze az életünket, melyben a FEIL gyönyörű karikagyűrűi is segítségünkre voltak. Nagyon köszönjük azt a szakértelmet, megbízhatóságot, és kedvességet, amit Dénes kapott tőletek az eljegyzési gyűrű, illetve amit együtt kaptunk a karikagyűrű kiválasztásakor. Kedvességeteket és odafigyeléseteket azóta is emlegetjük, és persze ajánljuk az összes házasságkötés előtt álló barátunknak, ismerősünknek! ☺ Ha most kezdenénk neki az esküvő szervezésének, akkor sem választanánk mást! További sikeres munkát és sok-sok boldog és elégedett vásárlót kívánunk nektek!
Judit és Dénes karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseJudit és Dénes karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseJudit és Dénes karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Dominika és Dániel
Nagyon szépen köszönjük a gyűrűinket. Imádjuk őket!! Az eljegyzési gyűrűm is tőletek van (amit szintén imádok), így nem volt kérdés, hogy a karikagyűrűink honnan lesznek. Köszönjük, hogy egyedi ötleteinket is megvalósítottátok. Kívánunk még sok ezer ilyen boldog vendéget, mint mi!!!
Dominika és Dániel karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Edit
Kedves FEIL! Tegnap este a férjem (akivel egy kicsivel több mint 1 hónapja vagyunk házasok) hazahozta az Önök által megjavított karikagyűrűmet, mivel az esküvőnk után másfél héttel biciklivel balesetet szenvedtem és a gyűrűm megsérült. Nagyon sírtam, szörnyű érzés volt, hogy ilyen rövid idő alatt tönkretettem. Elakadt a szavam, amikor az este újra a kezemben tarthattam. Most, hogy újra megkaptam a sérülést kijavítva, még fehérebben, gyönyörűbben, teljesen el vagyok varázsolva! Ez is azt mutatja számomra, hogy ennek így kellett történnie és minden rosszban van valami jó! Szívből köszönöm még egyszer ezt a csodálatos gyűrűt! Fantasztikus a FEIL Csapata!! Köszönöm a precíz, és kiemelkedő szakértelmeteket, mellyel a legszebb gyűrű a világon az enyém lett! Mindenkinek ajánlani fogom a FEIL-t, mert ezek a gyűrűk tényleg a "szerelemre vannak tervezve"! Köszönöm szépen!
Edit karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Annamari & Miklós Máté
Kedves FEIL csapat! Köszönjük azt a hozzáállást, kedvességet, amellyel minket fogadtatok a szalonotokban. A csodás karikagyűrűket szeretettel viseljük, imádjuk! ☺ ♥ További sok-sok brillt és boldog, elégedett vásárlókat kívánunk! Szeretettel: Dancs Annamari és Kerényi Miklós Máté
Annamari & Miklós Máté karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése

- További ügyfél vélemények -

     

Kedves Látogató!

Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek.
A cookie-k személyek azonosítására nem alkalmasak. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
Adatkezelési tájékoztatónkat ide kattintva elérheti.


AKCIÓ