![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-183 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Tünde és Balázs
Köszönjük, még egyszer, hogy ilyen szép gyűrűt készítettek számunkra. Felemelő, hogy örök élet a garancia, illetve az évi ellenőrzés során, minden évben egy hibátlan ékszert kapunk vissza. Mindenkinek ajánlani fogjuk Önöket!
![]()
Niki és Szilárd
Köszönjük szépen a gyönyörű karikagyűrűinket, melyeket már boldog házaspárként viselünk. Munkátokhoz minden jót kívánunk!
Melinda és Dávid
Nem szeretnék sablonos dicsérő szavakat írni, hiszen az nem adná vissza hűen, milyen nagyszerű, szakmai munka folyik a FEIL csapatnál. Köszönöm Nektek, hogy minden kérésünkre csupán annyi volt a válasz: "természetesen, megoldjuk". Gyönyörű, minőségi és (ami Nekem még ennél is fontosabb) teljesen egyedi gyűrűket készítettetek Nekünk. A csapat végtelenül kedves és segítőkész volt mindkét helyen, s nem lepődött meg senki, amikor elmondtuk, hogy bizony mi végignéztük nemcsak a budapesti üzlet minden polcát, de a szegedi gyártóközpont zugait is! ☺ A legjobbat kerestük és megkaptuk Tőletek! Igazán hálásak és elégedettek vagyunk, mindenképpen ajánlani fogunk Titeket minden ismerősnek! ☺
![]()
Viktória és Balázs
Köszönjük a szépséges gyűrűinket!
![]()
Antónia és András
Kedves Feil! A napokban nyári esküvőnk képeit nézegetve jutott eszembe, hogy ezt a képet elküldjem Önöknek. Az egyik nagy kedvencem lett, ahogy a gyűrű is amit nekünk készítettek! Külön köszönet a hölgynek aki velünk foglalkozott a budapesti bemutatóteremben, tökéletes munkát végzett! Mindent nagyon köszönünk!
Zita és István
Kedves FEIL! Köszönjük a gyönyörű gyűrűket még egyeszer! Azóta is büszkén viseljük őket
Noémi és Ádám
Kedves FEIL csapat! Fogadjátok szeretettel a képeket a tenerifei esküvőnkről!
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|