![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-46 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Adrienn és Dániel
Kedves FEILCsapat, az esküvőszervezés alatt, amikor megtaláltuk Önöket, igazából nem is kerestük tovább a lehetőségeket, hogy honnan legyenek a karikagyűrűink. Tökéletes választás volt a FEIL-től megrendelni a gyűrűinket. Nagyon rugalmasak voltak a legelső perctől és teljesen személyre lettek elkészítve a gyűrűink. Imádjuk viselni őket. ☺
![]()
Bernadett és Kornél
Köszönjük szépen az Önök által készített gyönyörű karikagyűrűket! Külön köszönjük a kedves és segítőkész fogadtatást, meleg szívvel ajánljuk majd az Önök cégét! További jó munkát és bővülő vevőkört kívánunk!
Tünde és Balázs
Köszönjük, még egyszer, hogy ilyen szép gyűrűt készítettek számunkra. Felemelő, hogy örök élet a garancia, illetve az évi ellenőrzés során, minden évben egy hibátlan ékszert kapunk vissza. Mindenkinek ajánlani fogjuk Önöket!
![]()
Zsuzsi
Csodaszép tengerparti esküvőnkhöz igazán méltó volt a karikagyűrűnk, ami különleges, ízléses és a legmagasabb minőségi igényeknek megfelelő. Köszönjük a türelmes, kedves segítséget és a profi tanácsadást a gyűrű kiválasztásánál.
Enikő és Attila
Már az eljegyzési gyűrűmet is a FEIL-től kaptam, tehát egyértelmű volt, hogy a karikagyűrűket is innen szeretnénk. Az értékesítők kedvesek, rugalmasak és a hozzáértésük vitathatatlan. Köszönjük szépen a csodás gyűrűket. Imádjuk őket! ♥
![]()
Brigitta és Viktor
Az eljegyzés után el is kezdtük rögtön az eksüvőszervezést, ami kicsit nehézkesnek bizonyult, mivel külföldön élünk. Emiatt különösen hálásak vagyunk a FEIL-nek, hogy megkönnyítették a dolgunkat. A honlapjukon már előre kiválaszthattuk azokat a gyűrűket, melyek tetszettek, össze is tudtuk hasonlítani az egyes darabokat, sőt egyedi tervezésre is lett volna lehetőség. A bemutatóteremben pedig próbálni is lehetett mivel nagyon sokféle gyűrű elérhető volt ?fizikailag? is. A gyűrű átvételekor is nagyon rugalmasak voltak, a reptérről odaérkezve rögtön fogadtak minket, és minden a megbeszélteknek megfelelően történt. A szertartás és az esküvő végül sodálatos volt, mindketten nagyon elégedettek voltunk, a gyűrűket büszkén viseljük azóta is. ☺
Ivett és Szilárd
Kedves FEIL! Köszönjük szépen a csodálatos gyűrűket! Egyszerűen nem tudunk betelni velük. Le a kalappal előttetek! Nagyszerű munkát végeztek! Maximálisan elégedettek vagyunk! ☺ ♥
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|