![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-68 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Andi
Az egyik barátnőm hívta fel figyelmem az Adventi nyereményjátékukra, ahol az eljegyzési sztorikkal lehetett pályázni. Le is írtam, nálunk hogy történt. Én voltam az egyik szerencsés, aki nyert egy aranymedált. Szinte el se hittem. Karácsony előtt mentünk a nyereményért vőlegényemmel, akivel akkor körbenéztünk a karikagyűrűk között is, és még ott meg is rendeltük. Januárban mentünk értük, ráadásul a megbeszélt időpontnál kicsit később tudtunk menni - ekkor is fogadtak minket -, sőt, még alakítani is kellett rajta, mert nagy volt. Maximálisan figyelmes kiszolgálás jellemzi őket, ha alakítani kell, alakítanak. Nem ismertem őket előtte, de ezek után nagyon tudom ajánlani őket!
Évi és Tomi
Köszönjük szépen a gyűrűket, imádjuk!
Viktória
Szeretnénk megköszönni a budapesti csapatnak a sok segítséget és türelmet a tökéletes gyűrű megtalálásához, hogy az általunk kitalált egyedi gyűrűt elkészítették részünkre! ☺ Imádjuk viselni őket! Köszönjük szépen a csodaszép gyűrűket!
![]()
Timi és Zsolti
Köszönjük életünk egyik legszebb pillanatát Nektek is ezekkel a csodálatos gyűrűkkel!
Ivett és Szilárd
Kedves FEIL! Köszönjük szépen a csodálatos gyűrűket! Egyszerűen nem tudunk betelni velük. Le a kalappal előttetek! Nagyszerű munkát végeztek! Maximálisan elégedettek vagyunk! ☺ ♥
Mária
Kedves FEIL Csapat! Nem tudtuk, mit akarunk. Egyetlen elképzelés volt, hogy egyszerű legyen és különleges. A Google ezúttal is a barátunk volt és számtalan csodát dobott, ezek 90%-a FEIL ékszer. Innentől nem volt kérdés, hogy hol keressük a GYŰRŰT. Kedvességetek, hozzáértésetek, a hatalmas választék, amelyen felül még a képzelet is szárnyalhat, nagyon könnyűvé tette a keresést. És kialakult. Mi megálmodtuk, Ti megalkottátok! Köszönjük! Nem tudunk vele betelni. Közelebb hoztátok a nagy napot és izgalmasabbá a várakozást. Kerékpárral érkeztem, a vőlegényem edzés után, sportosan, izzadtan a kész gyűrűért, mégis királynőként/királyként bántatok velünk. Örökké hálás leszek. Fantasztikusak vagytok!
![]()
Zsófia és Péter
Szeretnénk megköszönni a csodaszép karikagyűrűket, amivel tökéletessé tették a mi nagy napunkat. Meseszép és egyszerű, ugyanakkor igényesen kivitelezett.Tvábbi sok sikert kívánunk!
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|