Feil - Karikagyűrűgyártó.hu 🛒 Kosár
(0 db)
 
Keresés
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra!
 

FEIL W-Ezust-71 Ezüst Karikagyűrű

 
Ezüst karikagyűrű W-Ezust-71
Hozzáadom a kedvencekhez.
  Mintaszám: W-Ezust-71
  Megnevezés:
Ezüst karikagyűrű
[Normál]
  Besorolás:
Standard
  Szélesség: 8 mm 
  Vastagság: 1.8 mm 
  Kövek száma: 3 db   [Részletek]
  Karát összesen: 0.09 Karát összesen
  Gyémánt színe: Top Wesselton (G) Gyémánt színe
  Gyémánt csiszolása: Briliáns Gyémánt csiszolása
  Gyémánt tisztasága: VS1 Gyémánt tisztasága
Átlagos súly:   17.57 g [52-es Női és 62-es FFi méret esetén] 
Ára swarovskival foglalva:   193 185 Ft/pár - 19 319 Ft   173 867 Ft/pár  
Női kő igény?   Női méret:  Női karikagyűrű jegygyűrű méret
FFi kő igény?   Férfi méret: Férfi karikagyűrű, jegygyűrű méret
Kő fajtája: Karikagyűrű Jegygyűrű kő, kövezés fajtája (Swarovski Gyémánt) Formája (brill princess stb) [Kőfoglalás] Drágakő kőfoglalás   swarovski
Karikagyűrű akció

Hasznos információkSzállításInformáció kérés emailbenTelefonGyűrű adatlapjának elküldéseA gyűrű adatlapjának nyomtatásaArany karikagyűrűkIdőpont foglalásArany karikagyűrűkKosárba teszem a gyűrűt.

 
Ügyféleleink rólunk mondták
Melinda és Dávid
Nem szeretnék sablonos dicsérő szavakat írni, hiszen az nem adná vissza hűen, milyen nagyszerű, szakmai munka folyik a FEIL csapatnál. Köszönöm Nektek, hogy minden kérésünkre csupán annyi volt a válasz: "természetesen, megoldjuk". Gyönyörű, minőségi és (ami Nekem még ennél is fontosabb) teljesen egyedi gyűrűket készítettetek Nekünk. A csapat végtelenül kedves és segítőkész volt mindkét helyen, s nem lepődött meg senki, amikor elmondtuk, hogy bizony mi végignéztük nemcsak a budapesti üzlet minden polcát, de a szegedi gyártóközpont zugait is! ☺ A legjobbat kerestük és megkaptuk Tőletek! Igazán hálásak és elégedettek vagyunk, mindenképpen ajánlani fogunk Titeket minden ismerősnek! ☺
Melinda és Dávid karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseMelinda és Dávid karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Zsófia és Péter
Szeretnénk megköszönni a csodaszép karikagyűrűket, amivel tökéletessé tették a mi nagy napunkat. Meseszép és egyszerű, ugyanakkor igényesen kivitelezett.Tvábbi sok sikert kívánunk!
Zsófia és Péter karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Zsuzsi és Zsolti
Nagyon szépen köszönjük a csodaszép karikagyűrűket! Már most imádjuk és alig várjuk, hogy egymás ujjára húzzuk!
Zsuzsi és Zsolti karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Bernadett és Ákos
Nagyon szépen köszönjük a szakmai hozzáértésüket és segítségüket a tökéletes jegygyűrűk kiválasztásában. Minden pontosan az elképzeléseinknek megfelelően zajlott Önöknél, nagyon kedvesek voltak Velünk minden alkalommal, és gyönyörűek a gyűrűk, amiket azóta nagyon szívesen viselünk szerelmünk és összetartozásunk jelképeként. További nagyon sok sikert kívánunk Önöknek!
Bernadett és Ákos karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseBernadett és Ákos karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Mariann
FEIL gyűrűt választottunk életünk legszebb napjához. Gyönyörűek és imádjuk! Köszönjük! Szeretném megosztani Önökkel a 2. esküvőnket, ahol a nyári ceremónia után Dominikán is örök hűséget fogadtunk egymásnak a fél éves házassági évfordulónkon. A FEIL gyűrűink gyönyörűen csillogtak a "téli" napsütésben. Köszönjük még egyszer!
Mariann karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseMariann karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseMariann karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseMariann karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Edit
Kedves FEIL! Tegnap este a férjem (akivel egy kicsivel több mint 1 hónapja vagyunk házasok) hazahozta az Önök által megjavított karikagyűrűmet, mivel az esküvőnk után másfél héttel biciklivel balesetet szenvedtem és a gyűrűm megsérült. Nagyon sírtam, szörnyű érzés volt, hogy ilyen rövid idő alatt tönkretettem. Elakadt a szavam, amikor az este újra a kezemben tarthattam. Most, hogy újra megkaptam a sérülést kijavítva, még fehérebben, gyönyörűbben, teljesen el vagyok varázsolva! Ez is azt mutatja számomra, hogy ennek így kellett történnie és minden rosszban van valami jó! Szívből köszönöm még egyszer ezt a csodálatos gyűrűt! Fantasztikus a FEIL Csapata!! Köszönöm a precíz, és kiemelkedő szakértelmeteket, mellyel a legszebb gyűrű a világon az enyém lett! Mindenkinek ajánlani fogom a FEIL-t, mert ezek a gyűrűk tényleg a "szerelemre vannak tervezve"! Köszönöm szépen!
Edit karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Réka és István
Kedves FEIL Csapat! Szeretnénk megköszönni a csodás gyűrűket, amik számunkra készültek.
Réka és István karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseRéka és István karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése

- További ügyfél vélemények -

     

Kedves Látogató!

Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek.
A cookie-k személyek azonosítására nem alkalmasak. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
Adatkezelési tájékoztatónkat ide kattintva elérheti.


AKCIÓ