![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-83 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Eszter és Jani
Kedves FEIL! Nagyon szépen köszönjük, hogy a ti gyűrűiteket hordhatjuk! ☺
![]() ![]() ![]()
Melinda és Dávid
Nem szeretnék sablonos dicsérő szavakat írni, hiszen az nem adná vissza hűen, milyen nagyszerű, szakmai munka folyik a FEIL csapatnál. Köszönöm Nektek, hogy minden kérésünkre csupán annyi volt a válasz: "természetesen, megoldjuk". Gyönyörű, minőségi és (ami Nekem még ennél is fontosabb) teljesen egyedi gyűrűket készítettetek Nekünk. A csapat végtelenül kedves és segítőkész volt mindkét helyen, s nem lepődött meg senki, amikor elmondtuk, hogy bizony mi végignéztük nemcsak a budapesti üzlet minden polcát, de a szegedi gyártóközpont zugait is! ☺ A legjobbat kerestük és megkaptuk Tőletek! Igazán hálásak és elégedettek vagyunk, mindenképpen ajánlani fogunk Titeket minden ismerősnek! ☺
![]()
Eszti és Ricsi
Kedves FEILCsapat! Szeretnénk megköszönni álmaink gyűrűjét, amelyet a honlapjukon található gyűrűk alapján terveztettünk meg. Az előre megbeszélt időpontban barátságos kiszolgálásban volt részünk, Attila készségesen válaszolt a kérdéseinkre és jó tanácsokkal látott el minket. A megbeszéltek szerint, az elképzelésinkkel tökéletesen megegyező, álomszép gyűrűpárt gyönyörű díszdobozban, a vállalt határidőn belül szállította számunkra a futár. A honlapjuk és ismerősök ajánlása alapján választottuk a FEIL-t, és a vártnál is jobb terméket és szolgáltatást kaptunk. Jó szívvel ajánljuk mindenkinek a FEIL gyűrűket!
![]() ![]()
Annamari & Miklós Máté
Kedves FEIL csapat! Köszönjük azt a hozzáállást, kedvességet, amellyel minket fogadtatok a szalonotokban. A csodás karikagyűrűket szeretettel viseljük, imádjuk! ☺ ♥ További sok-sok brillt és boldog, elégedett vásárlókat kívánunk! Szeretettel: Dancs Annamari és Kerényi Miklós Máté
Fanni és Márk
Kedves FEIL! Márkkal a Nálatok csináltatott gyönyörű karikagyűrűinkkel házasodtunk össze. Köszönjük a segítőkészségeteket és, hogy minden kérésünket teljesítettétek. Természetesen az eljegyzési gyűrű is Tőletek van. Köszönünk Mindent!
Tünde és Balázs
Köszönjük, még egyszer, hogy ilyen szép gyűrűt készítettek számunkra. Felemelő, hogy örök élet a garancia, illetve az évi ellenőrzés során, minden évben egy hibátlan ékszert kapunk vissza. Mindenkinek ajánlani fogjuk Önöket!
![]()
Adrienn és Dániel
Kedves FEILCsapat, az esküvőszervezés alatt, amikor megtaláltuk Önöket, igazából nem is kerestük tovább a lehetőségeket, hogy honnan legyenek a karikagyűrűink. Tökéletes választás volt a FEIL-től megrendelni a gyűrűinket. Nagyon rugalmasak voltak a legelső perctől és teljesen személyre lettek elkészítve a gyűrűink. Imádjuk viselni őket. ☺
![]()
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|