Feil - Karikagyűrűgyártó.hu 🛒 Kosár
(0 db)
 
Keresés
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra!
 

FEIL WSAR-20 Sárga Aranyozott Ezüst Karikagyűrű

 
Sárga aranyozott ezüst karikagyűrű WSAR-20
Hozzáadom a kedvencekhez.
  Mintaszám: WSAR-20
  Megnevezés:
Sárga aranyozott ezüst karikagyűrű
[Normál]
  Besorolás:
Prémium
  Szélesség: 6 mm 
  Vastagság: 1.8 mm 
  Kövek száma: 1 db   [Részletek]
  Karát összesen: 0.03 Karát összesen
  Gyémánt színe: Top Wesselton (G) Gyémánt színe
  Gyémánt csiszolása: Briliáns Gyémánt csiszolása
  Gyémánt tisztasága: VS1 Gyémánt tisztasága
Átlagos súly:   13.18 g [52-es Női és 62-es FFi méret esetén] 
Ára swarovskival foglalva:   154 470 Ft/pár - 15 447 Ft   139 023 Ft/pár  
Női kő igény?   Női méret:  Női karikagyűrű jegygyűrű méret
FFi kő igény?   Férfi méret: Férfi karikagyűrű, jegygyűrű méret
Kő fajtája: Karikagyűrű Jegygyűrű kő, kövezés fajtája (Swarovski Gyémánt) Formája (brill princess stb) [Kőfoglalás] Drágakő kőfoglalás   swarovski
Karikagyűrű akció

Hasznos információkSzállításInformáció kérés emailbenTelefonGyűrű adatlapjának elküldéseA gyűrű adatlapjának nyomtatásaArany karikagyűrűkIdőpont foglalásArany karikagyűrűkKosárba teszem a gyűrűt.

 
Ügyféleleink rólunk mondták
György
Nagyon szépen köszönjük a csodálatos jegygyűrűinket. Amikor elmentünk budapesti üzletükbe, szakszerű, kedves és nagyon részletes tájékoztatást kaptunk. Kollegájuk tanácsai alapján alakítottuk ki a számunkra tökéletes gyűrűt. Amikor átvettük ragyogtak a gyűrűk és csillogott a mi szemünk is, mert valóban olyan szép lett, mint amilyennek megálmodtuk. Nagyon ajánljuk mindenkinek a FEIL céget, aki minőségi és álmainak megfelelő gyűrűt szeretne elérhető áron.
György karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Krisztina és Róbert
Nagyon szépen köszönjük, csodálatosak lettek az elkészült gyűrűk, imádjuk őket! Valamint köszönjük a kedves kiszolgálást is. Örülök, hogy Önöket választottuk!
Krisztina és Róbert karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseKrisztina és Róbert karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Judit és Dénes
Kedves FEIL munkatársak! Engedjétek meg, hogy küldjek párat nektek az esküvői képeink közül. 2016. szeptember 3-án kötöttük össze az életünket, melyben a FEIL gyönyörű karikagyűrűi is segítségünkre voltak. Nagyon köszönjük azt a szakértelmet, megbízhatóságot, és kedvességet, amit Dénes kapott tőletek az eljegyzési gyűrű, illetve amit együtt kaptunk a karikagyűrű kiválasztásakor. Kedvességeteket és odafigyeléseteket azóta is emlegetjük, és persze ajánljuk az összes házasságkötés előtt álló barátunknak, ismerősünknek! ☺ Ha most kezdenénk neki az esküvő szervezésének, akkor sem választanánk mást! További sikeres munkát és sok-sok boldog és elégedett vásárlót kívánunk nektek!
Judit és Dénes karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseJudit és Dénes karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseJudit és Dénes karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Adél és Zoltán
Kedves FEIL csapat, örömmel adjuk hírül, hogy a januárban nálatok elkészíttetett karikagyűrűk végre felhúzásra kerültek júliusi esküvőnk alkalmával. ☺ Az ékszerek csodásak, csillognak, minden nap öröm rájuk nézni. Nagyon boldogok vagyunk, köszönjük szépen!
Adél és Zoltán karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseAdél és Zoltán karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Dominika és Dániel
Nagyon szépen köszönjük a gyűrűinket. Imádjuk őket!! Az eljegyzési gyűrűm is tőletek van (amit szintén imádok), így nem volt kérdés, hogy a karikagyűrűink honnan lesznek. Köszönjük, hogy egyedi ötleteinket is megvalósítottátok. Kívánunk még sok ezer ilyen boldog vendéget, mint mi!!!
Dominika és Dániel karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Edit
Kedves FEIL! Tegnap este a férjem (akivel egy kicsivel több mint 1 hónapja vagyunk házasok) hazahozta az Önök által megjavított karikagyűrűmet, mivel az esküvőnk után másfél héttel biciklivel balesetet szenvedtem és a gyűrűm megsérült. Nagyon sírtam, szörnyű érzés volt, hogy ilyen rövid idő alatt tönkretettem. Elakadt a szavam, amikor az este újra a kezemben tarthattam. Most, hogy újra megkaptam a sérülést kijavítva, még fehérebben, gyönyörűbben, teljesen el vagyok varázsolva! Ez is azt mutatja számomra, hogy ennek így kellett történnie és minden rosszban van valami jó! Szívből köszönöm még egyszer ezt a csodálatos gyűrűt! Fantasztikus a FEIL Csapata!! Köszönöm a precíz, és kiemelkedő szakértelmeteket, mellyel a legszebb gyűrű a világon az enyém lett! Mindenkinek ajánlani fogom a FEIL-t, mert ezek a gyűrűk tényleg a "szerelemre vannak tervezve"! Köszönöm szépen!
Edit karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése
Viktória és Balázs
Köszönjük a szépséges gyűrűinket!
Viktória és Balázs karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzéseViktória és Balázs karikagyűrűvel kapcsolatos visszajelzése

- További ügyfél vélemények -

     

Kedves Látogató!

Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek.
A cookie-k személyek azonosítására nem alkalmasak. Az oldal használatával Ön beleegyezik a cookie-k használatába.
Adatkezelési tájékoztatónkat ide kattintva elérheti.


AKCIÓ