![]() |
🛒 Kosár (0 db) |
|
|
Kereső
Írja be a mintaszámot
majd kattintson a nagyítóra! |
FEIL W-Ezust-133 Ezüst KarikagyűrűÜgyféleleink rólunk mondták
Gréta
Decemberben lesz két éve, hogy viseljük őket, és még mindig csodaszépek! Nagyon jó választás volt, köszönjük utólag is ☺
Eszter
Köszönjük a csodaszép gyűrűket, már el is foglalták helyüket! ☺ ♥
Niki és Gábor
A mai napig imádjuk és nagyon hálásak vagyunk Nektek, hogy ilyen csodaszép gyűrűt készítettetek nekünk! Igazi profi csapat vagytok! Tiszta szívből tudjuk ajánlani másoknak is a munkátokat! Minden szépet és jót kívánunk a FEIL csapatának!
![]()
Ildikó és Dániel
Sziasztok! Ezúton szeretnénk megköszönni a profi munkát. Nagyon szeretjük a gyűrűnket! Minden nap örömmel tölt el minket, ha ránézünk. Nem kértünk egyszerű dolgot, nagyon izgultunk, hogy milyen lesz a végeredmény, de nem csalódtunk. Köszönünk szépen mindent!
Reni és Pisti
Amikor tavaly áprilisban megkaptam páromtól az első FEIL gyűrűmet, már akkor tudtam, hogy a karikagyűrűink is Önöktől lesznek. Boldogan mesélte a gyűrűvásárlást, hogy milyen kedves és segítőkész volt vele mindenki. Nem volt ez másként, akkor sem mikor a karikagyűrű kiválasztására kerül a sor. Boldog vagyok, hogy Önöket választotta a férjem! Bátran ajánljuk azóta is mindenkinek a FEIL gyűrűket.
![]()
Bernadett és Kornél
Köszönjük szépen az Önök által készített gyönyörű karikagyűrűket! Külön köszönjük a kedves és segítőkész fogadtatást, meleg szívvel ajánljuk majd az Önök cégét! További jó munkát és bővülő vevőkört kívánunk!
Zsuzsi
Csodaszép tengerparti esküvőnkhöz igazán méltó volt a karikagyűrűnk, ami különleges, ízléses és a legmagasabb minőségi igényeknek megfelelő. Köszönjük a türelmes, kedves segítséget és a profi tanácsadást a gyűrű kiválasztásánál.
|
Tudnivalók
LMBTQ-barát cég vagyunk
|
|
Kedves Látogató! Weboldalunkon cookie-kat használunk, hogy jobb felhasználói élményt és releváns ajánlatokat biztosítsunk Önnek. |
|